Vacature Dierenarts

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een parttime dierenarts (m/v). Kunnen wij jou verwelkomen als nieuwe collega bij ons in de praktijk? Ben jij die spontane, energieke en leergierige collega die ons team wil komen versterken?

Wij zijn een gezelschapsdierenkliniek met een vogelafdeling (in bijzonder duiven) en enkele bedrijven met landbouwhuisdieren. Diergeneeskundig Centrum Beek is op zoek naar een parttime dierenarts die ons gezellige team wil komen versterken.

    Parttime Dierenarts (m/v)

 Wat bieden wij jou?
- een uitdagende baan met volop ontwikkelingsmogelijkheden,
- een aanstelling van circa 24 uur p.w. In overleg meer of minder.
- een gezellig team met een hoge mate van collegialiteit,
- een open werksfeer met veel vrijheid en ruimte voor eigen inbreng. 

Wie zoeken wij?
- Ben jij ambitieus en beschik je over een proactieve houding?
- Ben jij klant-, kwaliteit-, en servicegericht ingesteld?
- Ben jij bereid mee te draaien in diensten?
- Ben jij beschikbaar vanaf..? (in overleg)
- Ben jij die teamplayer die wij zoeken?
- Heb jij een holistische kijk en minstens 1 jaar werkervaring? (Meer wordt gewaardeerd)
- Heb jij zowel ervaring in grote -geen must- als kleine huisdieren? Alleen kleine huisdieren geen probleem. Beiden strekt tot aanbeveling.

Dan ben jij misschien wel degene die wij zoeken! Heb je interesse om ons team te komen versterken? Stuur dan je motivatiebrief en CV naar het volgende email adres. Fabienne_boskamp@dgkcentrum-beek.nl.  Je kunt je brief richten t.a.v. Fabienne Boskamp 

dgk centum vacatures